קורס שיאצו

קורס שיאצו מעשי ומקצועי

לאור העובדה שהרפואה המערבית הוכיחה את עצמה כפחות אפקטיבית, רפואה אלטרנטיבית ושיאצו בפרט הפכו לאחד מהזרמים העיקריים ביותר בכל הנוגע למתן פתרונות רפואיים בעולם ונוצרה מגמה מאוד חזקה של רופאים ומטפלים שפונים לעולם הזה בשביל הסבה מקצועית.

היתרון בקורס שיאצו לעומת מסלולים אחרים הוא שהתלמידים יוכלו ללמוד מקצוע מבוקש בכדי לעזור לסובבים אותם מבחינה רפואית ובנוסף לכך, לפתוח לעצמם דלת ואפשרות להתפרנס בכבוד בעתיד.

קורס שיאצו מעשי

על המרצה לקורס שיאצו – אילן הורוביץ

אילן הורוביץ' עוסק בהדרכה ובמתן טיפולים ברפואה סינית משנת 1983 במסגרת בית הספר הירושלמי לרפואה סינית. הקורסים וההשתלמויות שלו מאופיינים בגישתם הישירה והמעשית ללא פילוסופיה מיותרת עם התמקדות חזקה במקצועיות ברמה הגבוהה ביותר.

אילן הוא אחד המרצים והמטפלים מהוותיקים ביותר שיש כיום בישראל בשיאצו והוא הוציא לאור ספרים רבים בתחום הרפואה הסינית, ביניהם: "פרקי גב", "להבין את הגוף בעיניים סיניות", "להזרים את הגוף בידיים סיניות", "תורה מסין", "הזיווג כתיקון רוחני" ובנוסף לכך, הוצאה לאור של חומר הדרכה למטפלים: "מדריך נקודות האנרגיה והשפעתן על הגוף", סט פוסטרים של טבלאות איבחון לרפואה סינית, קלטת וידאו להדרכה בנושא כוסות רוח והקזת דם וקלטת להרפיה נפשית וגופנית ע"י דמיון מודרך.

קורס שיאצו אילן הורוביץ

למה לעשות קורס שיאצו דווקא אצל אילן הורוביץ' ?

  • הקורס מבוסס על שיטת שמונת העקרונות של הרפואה הסינית ועל שיטתו של ד"ר טין יאו סו.
  • תוכנית הלימודים היא "נטו" קורס שיאצו, ללא פילוסופיה מיותרת.
  • כיתות קטנות עם יחס משפחתי ואישי לכל תלמיד.
  • אפשרויות הרשמה למרכז לימוד בתל אביב ובחיפה.
  • תחילת תרגול מעשי כבר בחודש השני של הלימודים.
למידע נוסף, השאירו פרטים וניצר עמכם קשר בהקדם
תודה ענקית לאילן על הקורס הנהדר, למדתי המון ואני מוכרח לציין שזה היה אחד הדברים מההכי ממלאים את הנפש שעשיתי עד היום. כבר שנה שאני עצמאי עם עסק מצליח. חלק נכבד מההישג הוא בהחלט בזכותך. תודה רבה !
אבי נחליאלי
אילן הוא אחד המרצים מהמוכשרים והאיכפתיים ביותר שיצא לי לפגוש במהלך חיי, היחס האישי והחם זה משהו שלא תמצאו בכל מקום וביחד עם המקצועיות הלא מתפשרת הוא מביא תוצאות נהדרות.
אדווה אביטן
מה שהכי אהבתי בקורס של אילן זה שלא מתמקדים בסיפורי סבתא סיניים ולא תורות ואגדות אלה פרקטיקה מעשית שבסופו של יום הביאה לי את הכלים בשביל לנהל את הקליניקה שלי בצורה אפקטיבית ובאמת לעזור ללקוחות.
אלינור כהן